Kullanım Koşulları

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu ‘site kullanım şartları’ nı dikkatlice okuyunuz. 
Bu alışveriş sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

İşbu www.dugmem.com sitesi ve ona bağlı tüm sayfaların (site) tüm hakları Form Dış Ticaret Ltd.Şti  (“Form Düğme”) ye aittir. Sitenin Kullanıcılar ve Üyeler tarafından kullanımı aşağıdaki hüküm ve şartlara tabidir. 

Site’ye üyelik, aşağıda yazılı koşulların tarafınızca kabulüne bağlıdır. Site'nin kullanımı, bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.     Kullanım Koşulları da dahil olmak üzere Form Düğme, dugmem.com kapsamında sunulan hizmet,ürün yada içerikleri değiştirme  Site yayınına ara verme, durdurma ve düzenleme hakkını saklı tutar. Form Düğme'nin  Site Kullanım Şartları üzerinde yapacağı değişiklikler, Sitede yayımlanmalarıyla birlikte yürürlüğe girer ve bu değişiklikler, kullanıcı tarafından Site’ye girilmesi, herhangi bir şekilde erişim yapılması veya Site’nin kullanılması ile birlikte kabul edilmiş addolunur. Site’ye üyelik formunu eksiksiz dolduran ve Form Düğme tarafından üyelikleri uygun bulunan gerçek ya da tüzel kişiler "ÜYE" olarak kabul edilir. Üyelik için 18 yaşını doldurmuş olmak zorunludur. Tüzel kişiler, ancak yasal temsilcileri kanalı ile üyelik başvurusu yapabilirler.
Site’ye giriş yapan, Site’yi ziyaret eden, herhangi bir şekilde kullanan, Siteye erişen ve/veya herhangi başkaca bir şekilde bağlanan tüm üye ve ziyaretçiler(“Kullanıcı”), bu sayfada düzenlenmiş olan dugmem.com Web Sitesi Kullanım Şartları’na uyacaklarını peşinen beyan, kabul ve taahhüt ederler. İşbu Yukarıda anılan "Kullanıcı" ifadesi, üye girişi yapmak suretiyle veya herhangi bir şekilde Siteye giriş yapan, Siteyi kullanan, inceleyen veya herhangi bir iletişim cihazı(cep telefonu, bilgisayar gibi) aracılığıyla Site’ye bağlanmış olan veya Site üzerinden elektronik veri alış-verişinde bulunmuş veya bulunmakta olan herhangi bir kişiyi ifade etmektedir.

II. Hizmet İçeriği
Form Düğme'nin, dugmem.com sitesinden sunacağı hizmet; satışa sunulan ürünlerin; üye ya da üye olmadan satın alma gerçekleştiren alıcı tarafından bedeli ödendikten sonra, Form Düğme'nin stok durumunun uygun olması halinde taahhüt edilen sürede malın müşteriye kargo firması tarafından ayıpsız ve hasarsız olarak teslimidir.

III. Genel Koşul ve Hükümler
Form Düğme, Sitede sitede beyan ettiği bilgilerin  doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak bu bilgilerin her zaman güncel olmayabileceği Üyeler ve Kullanıcılar tarafından gözetilmelidir.
Site üzerinde yer alan ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu gereğince fikri mülkiyet hakkı bulunan her türlü bilgi,yazı,resim,slogan ve benzeri öğelerin kullanım hakkı Form Düğme'ye aittir ve bunların kısmen yada tamamen kopyalanması,değiştirilmesi,farklı kanallar aracılığı ile yayınlanması,dağıtımı yada satılması durumunda 5846 sayılı kanun gereğince hukuki ve cezai yaptırıma maruz kalınacaktır.
Üyeler üyelik işlemi sırasında almış oldukları şifreleri muhafaza etmek durumunda olduklarını ve başkaları ile  paylaşmayacaklarını, aksi bir durumda doğabilecek zarar ve ziyandan kendilerinin sorumlu olduğunu kabul etmektedir.Üyelik başvurusu yapılırken verilen eksik ve yanlış bilgiler ve bunlardan doğacak zararlardan dolayı Form Düğme'nin hiçbir hukuki sorumluluğu yoktur.

Üye ve alıcılar, kredi kartını güvenli bir şekilde kullanmakla yükümlüdür. Form Düğme, sözleşmeye aykırılık, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Kullanıcılar ve üyeler dugmem.com kullanımı sırasında her türlü yazı,paylaşım yada yorumlarında genel ahlak ve adaba,ulusal ve uluslararası tüm kanunlara uygun hareket etmekle yükümlüdür.Ayrıca sitenin yazılım ve donanım sistemini zarara uğratacak otomatik programlar kullanılarak sorgu ve üyelik işlemi yapılması ya da talep ve bilgi gönderilmesi gibi her türlü işlem yasaktır.Aksi bir durum söz konusu olduğunda Form Düğme üyelik iptali ya da ilgili kanun gereği yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.
Site’nin kullanılması, Sitede sunulan ve sağlanan veri ve bilgilerin kullanımı, bu veri ve bilgiler esasında yapılan davranışlar veya Siteye erişim sebebiyle maruz kalınabilinecek herhangi türden bilgisayar virüsleri, trojan ve benzeri kötü amaçlı yazılımlar(malware) da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kullanıcıların, Üyelerin veya diğer üçüncü kişilerin herhangi bir sebepten ötürü uğrayabilecekleri her türlü ve tüm doğrudan ve dolaylı zarar, ziyan, hasar ve/veya kayıplar ile ilgili Form Düğme'nin hiçbir hukuki veya cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcılar, yukarıda anılan zararlar sebebiyle Form Düğme 'den her ne isim altında olursa olsun herhangi bir talep veya iddiada bulunmayacaklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

İşbu "WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ"nden kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukuku'na tabidir ve İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.