Teslimat ve Ödeme Prosedürü

1)TESLİMAT SÜRESİ: 

Form Düğme satın alınan her bir ürünü 30 günü aşmamak kaydı ile alıcının göstermiş olduğu adres kişi ve/veya kuruluşa teslim etmekle yükümlüdür.Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise alıcı sözleşmeyi iptal edebilir.Teslimat süresi satın alınan ürünün mevcut stok durumuna ,üretim süresine göre değişiklik gösterebilir.Bu süre satın alınan ürünün açıklama kısmında belirtilmiştir.Mücbir sebepler ve alıcıdan kaynaklanan(adreste bulunamama vb) nedenlerden dolayı teslimat süresi değişkenlik gösterebilir.Sipariş kargoya verildikten sonra alıcıya e-posta yoluyla bir kargo takip numarası gönderilir.E-postada ki linke tıklayarak ya da dugmem.com sitesinde siparişlerim başlığı altında kargo takip bölümünden kargonun durumu takip edilebilir.


2) TESLİMAT ŞEKLİ: 

Satın alınan ürün Form Düğme nin dugmem.com üzerinde beyan etmiş olduğu kargo firması ile düzgün ve paketlenmiş bir şekilde alıcıya teslim edilir.


3) KARGO ÜCRETİ: 

Form Düğme tarafından dugmem.com sitesi üzerinde herhangi bir kampanya yada promosyon bildirisinde bulunulmadığı sürece kargo ücreti alıcıya aittir.


4) TESLİM ALMA:

Alıcı adreste bulunamadığı takdirde kargo firması bir bilgi notu bırakır.Takip eden 3 iş günü kargo adresin bulunduğu ilgili kargo şubesinde bekletilir.Alıcı kargoyu almadığı takdirde kargo firmamıza geri iade edilir.Alıcı kargoyu teslim alırken pakette herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol etmelidir.Eğer bir hasar var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalıdır.Adreste alıcı dışında üçüncü bir kişi var ise kimlik ibrazı ile paket bu kişiye teslim edilebilir.


5) ÖDEME ŞEKLİ:

dugmem.com sitesinde pay.tr ödeme sitemi ile işlem yapılmaktadır.Ödeme sistemi dahilinde işlem yapılabilen kredi yada banka kartı ile ödeme gerçekleştirilebilmektedir.

Kapıda ödeme veya havale şeklinde ödeme yapılamamaktadır.

Site`de alışverişleriniz SSL(Secure Socket Layer) sertifikası garantisi altındadır. SSL sertifikasının görevi, kullanıcı bilgisayarı ile sitenin bulunduğu ana makine(server) arasındaki bilgi akışının güvenli olarak yapılmasını sağlamaktır.